webový dizajn tvorba webu zdarma cena www cena tvorba webu online tvorba stránky tvorba webu cenník web na mieru webová stránka web dizajn cena webový dizajn cena najlepšie webové štúdio digitálny marketing webová agentúra branding vizuálna identita firemná identita online marketing logo cena tvorba loga cena logo zdarma lacný web eshop rýchlo a jednoducho eshop cena eshop online

Digitálne štúdio

Služby

Využite naše Profesionálne Služby

Priebeh spolupráce

1

PlánovanIE

Poďme diskutovať o Vašej firme a vízii. Čo by ste chceli, aby váš nový web vyjadril potenciálnym zákazníkom? Analyzujeme vašu firmu a navrhneme webovú stránku, ktorá prinesie požadované výsledky.

2

DIZAJN

Posaďte sa a uvoľnite sa, kým my vytvoríme Váš nový dizajn. Nerobte si starosti, Vaše predstavy nás povedú každým krokom. V oblasti grafického dizajnu sa vždy snažíme o zosúladenie Vašich očakávaní a potrieb s našimi skúsenosťami a návrhmi.

3

VÝVOJ

Poďme na to! Naša spolupráca sa môže začať a už za 10 dní bude Vaša nová webová stránka zverejnená na webe a začne priťahovať  Vašich prvých návštevníkov. 

Čo ponúkame

branding

Branding je jednou z najdôležitejších zložiek úspechu každého podnikania. Povie zákazníkom, kto ste, a odlíši Vás od Vašich konkurentov. Strategicky nalievame Vašu identitu do konečného produktu takým spôsobom,  ktoré rezonujú s Vašim cieľovým publikom a vďaka čomu sa ocitnete medzi najväčšími davmi.

GRAFIKA

Pretože prvý dojem je najdôležitejší! Je to všetko o jednoduchom dizajne, ktorý hovorí za všetko. Na každom detajle záleží, či už sú to správne zvolené fonty alebo zaujímavé vizitky.  Zostaňte blízko svojich klientov pomocou pozoruhodných webových stránok a reklám. Tak prečo nezmeniť svoju značku na „Love brand“?

Marketing

Zvýšte svoju digitálnu marketingovú stopu pomocou ReVisual! Poskytujeme klientom celý rad inovatívnych a strategických propagačných programov, ktoré prinášajú výsledky, zvyšujú podiel na trhu a zvyšujú výnosy.  

SEO StratÉGIA

Kľúčové slová sú stavebnými kameňmi SEO. Keď vyberieme tie správne pre Vaše podnikanie, sledovanie Vašej pozície pre každú z nich nám umožní pokračovať v optimalizácii. Efektívne SEO (Search Engine Optimization) sa nestane cez noc. Vďaka neustálemu vytváraniu obsahu a strategickým zmenám získame Vašim webovým stránkam vyššie a vyššie hodnotenie.

Webový dizajn

Všade & na Všetkých zariadeniach by Vaše stránky mali plynúť plynule! Perfektný koktail by mal stále vyzerať a chutiť dokonale bez ohľadu na veľkosť pohára, v ktorom ho podávate. Cítime to rovnako aj s webovými stránkami, ktoré vytvárame. Váš web by mal vyzerať a fungovať bez problémov od smartfónu až po počítač.

Funkčnosť a Bezpečnosť

Mať krásnu nadčasovú stránku je super vec, ktorá je zároveň plne funkčná a bezpečná je našou prioritou. Preto Vám ponúkame celoročný servis a potrebnú starostlivosť o Váš digitálny biznis.

Kontaktné údaje

Informácie

ReVisual © All Rights Reserved